Taraschyk O. 14.06.2026 в 12:58 Все добре відправляють швидко, платив вже на пошті. Товар приїхав як замовляв. Відповісти
Olena 07.05.2026 в 21:13 Вдячна за допомогу з вибором! шукала на подарунок хлопцю відеореєстратор, підібрали хороше на мій бюджет, вдачна, гарних продажів вам! Відповісти
Ярослав 29.04.2026 в 19:11 Замовив саббуфер та динаміки, приїхало швидко, оплачував на пошті. Хороший магазин, рекомендую. Відповісти
Назарій Климчук 21.04.2026 в 12:07 Взяв просту магнітолу, все в комплекті було. Відправка була наступного дня, все добре. Відповісти
Кравченко Олександр 20.04.2026 в 16:01 Хороший вибір магнітол, допомогли підібрати оптимальну ціна-якість, дякую! Відповісти
Юрій Панченко 20.04.2026 в 10:03 дякую, все добре працює! брав реєстратор та новий динамік, хороша ціна. Відповісти
Oleg P. 19.04.2026 в 15:57 Купляв автомагнітолу, відправили швидко, платив при отриманні, добре працює. Дякую! Відповісти